BLACKBERRY TART

BLACKBERRY TART

To je jedna z těch pochoutek, které se poflakujete po celý rok, aby se v období staly ideální bobule. Čisté, baculaté ostružiny, které jsou ve skutečnosti jednoduše zabalené spolu s neuvěřitelnou chutí, a proto šťavnaté! Tyto ideální bobule si zaslouží tuto neuvěřitelnou francouzskou pochoutku!

Můj ostružinový ostružinový je ve skutečnosti vytvořen úplně od základu s využitím mého velmi jednoduchého skvělého křehkého chleba, který je nedbale upečený před přidáním čisté bobulovité zubní náplně. Chlebové těsto se snadno hodí na 8 – 9 v ostré nebo dokonce koláčové pánvi, která funguje neuvěřitelně spolu s množstvím ostružinové zubní náplně použité přímo pod!

 

BLACKBERRY TART

🥘 POUŽITÉ MATERIÁLY

Křehký chléb – Využijte důl nebo si ho dokonce ponechte zakoupený.
Ostružiny – čisté nebo dokonce ledové.
Cukr
Limetka – Vyčistěte limetkovou šťávu a objednejte si kůru.
Víceúčelová mouka
Strouhaný kokos – volitelné, ale opravdu stojí za to!

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

VYTVOŘTE A NASLEPO UPEČTE KOLÍČKU

Připravte báječný křehký chléb, jak je uvedeno ve zprávě o pokrmu, stejně jako spočívající v neopatrném vaření ostré pokrývky na předehřátém plechu po dobu 15 minut. Před zahrnutím čistých ostružin povolte upečený ostrý obal směrem k úžasnému.

 

Smíchejte BLACKBERRY NÁPLŇ

V mixovací nádobě o velikosti nástroje pečlivě integrujte úplně první 3 hrnky vašich ostružin spolu s limetkovým extraktem a cukrem. Limetku nastrouhejte přímo v misce před odšťavňováním a nechte limetkovou kůru zcela vyschnout během vašeho ostrého procesu vytváření. Věřte mi, že chuť obsahuje jedinečné „něco“ pro váš hotový ostružinový ostružin, který se vyčerpal z této zeměkoule!

Zahrňte mouku po ní, ještě jednou opatrně integrujte spolu s bobulemi. Míchejte, dokud nejsou bobule ve skutečnosti úplně pokryty moukou.

 

SESTAVTE BLACKBERRY TART

Lžící nebo dokonce vložte směs bobulí přímo do vašeho částečně upečeného ostrého krytu, poté spolu s plánovaným 1 hrnkem čistých bobulí. Nastříkejte 2. díl 2 polévkových lžic cukru na každé z bobulí ve vaší ořízce.

Získejte ostrost směrem k varné desce a také k umístění vzadu v kamnech. Vařte při 350ºF (175ºC) po dobu 35-40 minut. Vaše ostrá je ve skutečnosti provedena, když je kůra ve skutečnosti osvětlení zlatohnědá, stejně jako bobule jsou ve skutečnosti poněkud bublající.

Odstraňte pečené ostružiny z vašeho sporáku a přejděte ke kabelové chladicí polici.

Zatímco se ostrý ochlazuje, rozehřejte nepřilnavou pánev na teplém nástroji a přidejte strouhaný kokos směrem k pánvi. Míchejte a proměňujte, dokud nebude jemně aromatická a zhnědlá. Eliminujte příchod z rezervy a tepla.

Těsně před tím, než nabídnete své ostré, ať už útulné, nebo dokonce vychlazené na úroveň prostorové teploty, odstraňte ostré předměty z vaší ostré pánve. V čele s opečeným kokosem (můžete jej snadno zašpinit spolu s cukrářským cukrem) a limetkovou kůrou. Potěšte se!

 

🥡 ULOŽENÍ

Jakýkoli druh ostružinových ostružin lze 1 až 2krát uchovávat v prostoru omezeném prostorem na pracovní desce. Ostré určitě vydrží v omezeném prostoru v lednici 3-4krát.