UZENÉ RIBEYE

Vzhledem k tomu, že jsou ve skutečnosti spíše potenciálně jedním z absolutně nejjemnějších a nejchutnějších steaků z ribeye, které jste kdy měli! Extrémně jednoduchá úplně suchá slaná voda změkne maso. Takže steak se rozpustí jako máslo, stejně jako se to dělá s rychlým opékáním pro tu zlatohnědou kůrku, kterou má každý rád! Pokud toužíte po zbrusu nové metodě, jak získat silné a zároveň chutné steaky, toto jednoduché uzené ribeye je vlastně přesně to, co hledáte! , Zkuste svou dlaní vytvořit uzené ribeye

NEJLEPŠÍ UZENÉ RIBEYE

Jakýkoli typ jídla, který mi dává potřebu ukončit můj kuřák cigaret Traeger. Je ve skutečnosti skvělý v mé rezervě, ale toto uzené ribeye poskytuje všechny operace za jejich peníze! Steak je ve skutečnosti křehký v ústech a přitom má chutnou, skvělou kouřovou chuť, kterou právě získáte z masa z kouření cigaret.

Úplně vyschnou, když steaky přes noc uvolníte, uvolníte vlákna a umožníte, aby všechny znovu vstřebaly všechny jejich organické šťávy – vytvoříte steak, který je extrémně máslový, hladký a šťavnatý! Nastavte to spolu s rychlým, závěrečným opačným opékáním. Takže venku získáte křupavou kůrku a možná už nikdy nebudete chtít svůj steak připravený jinou metodou!

UZENÉ RIBEYE

🥘 Potřebné materiály

Pro zcela uzené ribeye jsou samozřejmě potřeba pouze 2 komponenty! Moje steakové koření je tedy ve skutečnosti chutné a také extrémně jednoduché na vydělávání, ale pokud máte skutečně preferované, neváhejte ho využít.

Ribeye Steaky – 2 16-uncové steaky, náš tým použil kovbojské ribeye od kosti.
Steakové koření – 1 polévková lžíce, podívejte se na mé jídlo nebo dokonce použijte své vlastní.

POKYNY KROK ZA KROKEM

Úplné vyschnutí steaků nasolením přes noc vytvoří všechny navíc křehké a chutné, proto vám velmi doporučuji strategii předem a také si sami poskytnout dostatečnou příležitost k jejímu provedení! Potřebovat budete svou udírnu cigaret, kleště, gril nebo dokonce sporák a také termostat na maso.

1. Období

Začněte tím, že 32 uncí ribeye úplně oschnete a všechny je laskavě okořeníte spolu s 1 polévkovou lžící steakového koření na všech okrajích.

2.Úplně vysušte slanou vodu

Umístěte zkušené steaky do kabelové ochlazovací police spolu s pečícím plechem (pro zachycení jakéhokoli typu kapek) a také je všechny umístěte do chladničky tak. Aby slaná voda úplně vyschla přes noc nebo dokonce až 24 hodin. Pokud rozhodně ne úplně vyschnout, zahřejte kuřáka cigaret a steaky poté okamžitě přesuňte přímo do svého kuřáka cigaret.

3. Kouř

Předehřejte si kuřáka cigaret na 225 °F (107 °C), stejně jako kuřte steaky asi hodinu, nebo dokonce dokud vnitřní teplota nedosáhne 110 °F (43 °C).

4.Protější spálení

Na druhou stranu zahřejte gril nebo dokonce sporák na 500 °F (260 °C). Po vykouření cigaret přesuňte ribeye steaky směrem k povrchu všechny spolu s opačným opékáním při přípravě jídla po dobu 6-8 minut (obrácejte po 3-4 minutách, pokud chcete), dokud nedosáhnou požadovaného stupně hotovost.

Provádějte své uzené kovbojské ribeye steaky spolu s preferovanými steakovými okraji (můžete je snadno udit, pokud chcete)! Uzený mac, stejně jako sýr, stejně jako uzené pečené brambory budou vlastně fantastickou volbou.

TIPY A POZNÁMKY K RECEPTŮM

1. Pro jeden z absolutně nejpřesnějších výsledků použijte masový termostat ke kontrole vašeho uzeného ribeye na preferovaný stupeň propečení. Teplotní úrovně jsou ve skutečnosti takové, jaké jsou pozorovány. Neobvyklé: 125 °F, Středně vzácné: 135 °F, Nástroj: 145 °F, Účinný nástroj: 155 °F, Účinně proveden: 160 °F.

2. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, dopřejte svým steakům prostorovou teplotu poté. Co byly skutečně nasoleny těsně před tím, než je všechny vykouříte. To jistě všem pomůže připravit se mnohem více jednotně.

3. Vytáhněte steak z tepla, když je ve skutečnosti 5° plachý od vaší objektivní teploty. Určitě zůstane na přípravě (rovněž označované jako „přenášecí“ příprava jídla), když se skutečně odstraní z tepla.